Підсумкове засідання атестаційної комісії

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється (підтверджується) тарифний розряд, кваліфікаційна категорія чи педагогічне звання.

29 березня 2017 року у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. На засіданні І рівня про свою педагогічну діяльність за останні п’ять років звітувало 12 педагогічних працівників: викладачі, майстри виробничого навчання, вихователь, соціальний педагог. Засідання проведено у формі конференції, а педагогічні працівники представили свій звіт у вигляді мультимедійних презентацій.

За підсумками атестації прийняті рішення:

1. Всі педагогічні працівники відповідають займаній посаді.

2. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»: викладачам Руснак Л.В. та Рибаку О.Р.

3. Присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»: викладачу Філіпчук Р. Д., соціальному педагогу Білек Г. П.

4. Встановити 12 тарифний розряд майстру виробничого навчання Совику Д. Д.

5. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» викладачу Новицькій В.С.

6. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА про підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»: методисту Голодюку М.А., вихователю Солов’янчик Л.К.

7. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА про підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння звання «старший викладач» викладачу Швєцовій О.В.

8. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА про підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання І категорії»: майстрам виробничого навчання Горбенко Л.М., Ринжуку В.Ф.

9. Порушити клопотання перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА про підтвердження педагогічного звання «майстер виробничого навчання ІІ категорії» майстру виробничого навчання Кусому Б.С.

Всі педагогічні працівники успішно проатестовані. Сподіваємося, що атестація стане для них стимулом для безперервного підвищення кваліфікації, що зумовить покращення якості освіти та підвищення соціального статусу педагога

Кiлькiсть переглядiв: 141

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.