Сьогодні учні - завтра кваліфіковані працівники

2017-06-29

Дипломна робота – це останній і найважливіший проект, який у повній мірі відображає всі результати, досягнуті учнями за час навчання. Здавалося б, залишилось так мало, але, як відомо, «останній бій – найважчий».

З 26 по 29 червня 2017 р. у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту відбулися захисти дипломних проектів:

26.06.2017 р. – учні групи 18 КЕ, які навчалися за професією «Електозварник ручного зварювання, коваль ручного кування» і запам’ятаються нам ще й тим, що виготовляли секції кованої огорожі для ліцею;

27.06.2017 р. – учні групи 67 ПМ, що навчалися за професією «Слюсар з ремонту рухомого складу; помічник машиніста тепловоза»;

29.06.2017 р. – учні групи 18 П, які опанували професію «Провідник пасажирського вагона»

Випускники на іспиті почувалися впевненими, демонстрували виконані роботи, відповідали на запитання членів державної атестаційної комісії, показували вміння і навички з отриманих професій і радісно ділились планами на майбутнє.

По завершенню захисту дипломних робіт атестаційна комісія відзначила гідний рівень підготовки учнів, їхню цілеспрямованість, наполегливість та бажання стати справжніми професіоналами.

Щиро вітаємо випускників та бажаємо стрімкого професійного зростання, щастя, успіхів у всіх починаннях та здійснення заповітних мрій!

У добру путь, випускники!

Кiлькiсть переглядiв: 46