День здоров’я - хороша традиція

2017-09-14

/Files/images/20170914_152817.jpg

В перші тижні нового навчального року у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту проводиться традиційний спортивно-масовий захід – День здоров’я. Цьогорічне свято, яке відбулося 14 вересня 2017 р., було поєднане з посвятою в ліцеїсти для груп першого курсу.

За традицією учні та педагоги провели його на природі, у мальовничому куточку с. Біла, Кіцманського району, Чернівецької області. Програма Дня здоров’я була дуже насичена: представлення команд, випробування для першокурсників та наставників груп, змагання з гирьового спорту, змагання з дартсу для дівчат, перетягування канату, облаштування бівуаку, виконання пісні та приготування обіду. У змаганнях взяли участь 10 команд, кожну з них гаряче підтримували вболівальники. На заході панувала дружня, весела атмосфера.

День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій повернулися додому. Враження від свята залишились лише приємні, і це, напевно, запам’ятається на все життя, адже ліцейні роки найяскравіші!

Кiлькiсть переглядiв: 82