Змагання з міні-футболу

Щорічно у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту проводиться внутрішня спартакіада з різних видів спорту під гаслом – «Стартують всі!». Спартакіада проводиться в рамках «Олімпійського тижня» і спрямована на популяризацію здорового способу життя.

Одним із видів спорту програми спартакіади є міні-футбол. Змагання з футболу проводилися серед команд усіх навчальних груп ліцею на полі спортивного комплексу «Локомотив».

Протягом трьох днів з 19 по 21 вересня 2017 р. відбувалися змагання за Олімпійською системою. У не легкій, але справедливій боротьбі за кубок ліцею призерами стали такі команди:

ІІІ місце – команда групи 19 КЕ;

ІІ місце – команда групи 71 ПМ;

І місце – команда групи 73 ПМ.

Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом, а всім учасникам бажаємо успіхів у інших видах програми Спартакіади.