Відбулося засідання атестаційної комісії

Атестація педагогічних працівників – це комплексна оцінка професійної діяльності викладача, майстра виробничого навчання, вихователя визначення його відповідності займаній посаді, рівню кваліфікації. Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих із них.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників 27 березня 2018 р. у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня, на якому визначався рівень професійної компетентності наших працівників, які атестуються цього навчального року, їх професійна майстерність, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. Крім членів атестаційної комісії у засіданні взяла участь методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області Семенчук Надія Василівна.

Робота атестаційної комісії відзначалась принципами відкритості та колегіальності, гуманного та доброзичливого ставлення до педагогічного працівника, повнотою, об’єктивністю та системністю оцінювання його педагогічної діяльності.

В цьому році у ліцеї атестувалося 12 педагогічних працівників: 6 викладачів спецдисциплін, 2 майстри виробничого навчання, вихователь, викладач правознавства, викладач української мови та літератури та викладач фізичного виховання.

Голова атестаційної комісії Сідор В. І., підводячи підсумок, зазначив, що підвищення компетентності педагогічного працівника – ключ до якісної освіти.

Атестація для педагога – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві, отже бажаємо нашим педагогам творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення!

/Files/images/IMG-7d21475be7e5afd00c58b4a840436780-V.jpg/Files/images/IMG-76395ce4ea345408df59360635f9177f-V.jpg/Files/images/IMG-96967982ad231ebc31d5b389e54891e3-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 124

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.