Відбулася поетапна атестація у майбутніх сантехніків

Складовою частиною навчального процесу в професійно-технічних навчальних закладах є проходження учнями практики на виробництві, метою якої є поглиблення знань, здобутих в процесі вивчення відповідного теоретичного курсу та виробничого навчання в майстернях, формування вмінь та навичок самостійного виконання професійних завдань з фаху безпосередньо на робочих місцях.

Учні групи 1СЕ Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту з 29 січня по 29 березня 2018 р. проходили виробничу практику з професії: «Слюсар з виготовлення вузлів та деталей санітарно-технічних систем» за кваліфікацією ІІІ розряд. Практика проходила на таких підприємствах: приватне багатопрофільне підприємство «Север», ПП Довганюк М.М. («Клімат-монтаж»), ТзОВ «Грін Рей», ПП Павлович В.В., Путильська ЗОШ, де учні виконували роботи слюсаря-сантехніка та монтажника сантехнічних систем.

30 березня 2018 р. відбулася поетапна атестація, яка проводилась у Навчально-практичному центрі ліцею, з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування. Учні виконували пробні кваліфікаційні роботи по під’єднання санітарних приладів металопластиковою трубою на робочих місцях навчально-практичного центру.

Всі учні відповідально поставились до цієї події та успішно підтвердили кваліфікацію «Слюсар з виготовлення вузлів та деталей санітарно-технічних систем» ІІІ розряд.

/Files/images/IMG-db7b2ea4d7b396278e53b1d2656e1743-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 116

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.