Зустріч із лікарем-фтизіатром

У гуртожитку Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту 28 березня 2018 р. відбулася корисна зустріч із лікарем-фризіатром поліклінічного відділення Чернівецького клінічного протитуберкульозного диспансеру О. Л. Дорош.

Зустріч була організована вихователем Катериною Дмитрівною Добрянською та приурочена до Дня боротьби з туберкульозом, встановленого Всесвітньою організацією охорони здоров’я 24 березня.

Туберкульоз – це небезпечне важке захворювання, на нього хворіють не тільки ув’язнені, малозабезпечені й бездомні. Захворіти на туберкульоз не так і складно, а ось перемогти його важко навіть із найсучаснішими ліками.

Лікар розповіла учням про небезпечну хворобу туберкульоз, її перебіг та способи запобігання захворюванню.

Підлітки ставили багато тематичних запитань спеціалісту і дізналися для себе багато корисної інформації. Адже ця хвороба залишається однією з вагомих медико-соціальних проблем людства.

Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров’я, коли з’являється хвороба чи нездужання. Але турбота про своє здоров’я не має бути проблемою, турбота про своє здоров’я повинна бути способом життя.

Саме тому молодь має вести здоровий спосіб життя, дружити зі спортом і тоді туберкульоз та й інші хвороби не страшні.

/Files/images/IMG-367e0a38de8601471ccb98fbd96936c9-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 125

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.