Екскурсія до старовинного м. Львів

Минулими вихідними учні групи 19 ЧПК Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту мали нагоду побувати на екскурсії старовинним і вічно молодим містом Львів. Поїздка була організована адміністрацією закладу з метою ознайомлення учнів з культурою та історією Західної України, а також за І місце, яке група виборола у традиційному Дні здоров’я.

В ході екскурсії учні відвідали оперний театр, аптеку-музей, Собор Святого Юра, Римсько-католицький кафедральний костел, пам'ятник І. Федорову, порохову вежу, оборонні стіни, комплекс Успенської церкви.

У пішохідній екскурсії «Середньовічний Львів» група була ознайомлена з найбільш цікавими архітектурними об'єктами та історією їх формування. У програму входило відвідування Домініканського монастиря, унікального архітектурного ансамблю площі Ринок, яка внесена до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Крім того учні відвідали Високий замок, «Копальню кави», відомі львівські кав'ярні, майстерню шоколаду та безліч інших місць.

Учні із радістю та цікавістю гуляли вузькими вуличками Львова, адже тут - у старовинній частині міста, досі витає атмосфера таємничості, а ще солодко-гіркий запах знаменитої «Львівської кави».

Погулявши, відпочивши, придбавши сувеніри, шоколад та каву на згадку, усі втомлені, але радісні та щасливі, повернулись до рідної альма-матер.

/Files/images/DSCN1429.JPG/Files/images/image-0-02-05-fdb6a72e648b8c84085b1cff04a447ee4f7d696b4b386a457680cdbc365b8733-V.jpg/Files/images/DSCN1318.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.