Насильство в сім’ї - це злочин!

У нашому суспільстві є дуже розповсюджений міф про те, що насильство в сім’ї – це не злочин. Жертвами сімейного насилля стають жінки, діти, нерідко люди похилого віку. Протиправні дії щодо них, як правило, супроводжуються агресією, приниженням людської гідності, побиттям.

Нещодавно, з метою профілактики проявів насильства, у приміщенні філії № 6 ЦБС м. Чернівці відбувся тренінг «Насильство в сім’ї» учасниками якого стали учні Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту. Тренінг провів Анатолій Хомік – директор Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги.

Під час заходу обговорювалися основні причини здійснення насильства в сім’ї та шляхи його подолання. Також було розглянуто основні види насильства, якими законодавчими актами регулюється дане питання, яка відповідальність настає в разі вчинення насильства. Наприкінці заходу учасники отримали буклети з даної тематики з адресою та номерами телефонів, куди слід звернутися, якщо людина стає свідком чи жертвою вчинення насильницьких дій.

/Files/images/IMG-7c161864cb32c54c096f2c65ac909246-V.jpg/Files/images/IMG-548923f67a93bc8f9963c29391088fa3-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 182

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.