Співпраця педагогів з батьками

Успіх будь-якого навчального закладу криється саме у співпраці педагогів з батьками, які є головними вихователями своїх дітей. Тому 30 листопада 2018 року у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту відбулися загальноліцейні батьківські збори. На зборах підбили підсумки зробленого за 2017-2018 н.р. і намітили план подальшої спільної роботи щодо навчання і виховання учнів.

Перед початком зборів з музичним привітанням для усіх батьків виступила учениця групи 19 ЧПК – Катерина Ганчук, яка виконала пісню «Батькам». Слова пісні та виконання розчулили усіх присутніх і налаштували на взаємодію.

Розпочав збори директор ліцею Василь Ілліч Сідор, який у своєму виступі ознайомив батьків з актуальними питаннями організації навчально-виховного процесу в ліцеї, наголосив на важливих питаннях виховання і соціального захисту учнів. Батьків ознайомили з графіком навчального процесу, перспективним планом роботи ліцею, виховними заходами, що відбулися у навчальному закладі за період 2018/2019 н.р.

Із зверненням до батьків виступила Наталія Матіос – завідувач терапевтичного відділення КНП «Міська поліклініка №5» м. Чернівці, яка звернула увагу на особливості медичного обслуговування та медичного огляду, які впроваджені новою медичною реформою.

Збори продовжувались у групах, де батьки поспілкувалися з наставниками груп, дізналися про навчальні досягнення учнів та побачити чим живуть їхні діти в ліцеї та гуртожитку. У групах обговорили і вирішили актуальні питання щодо підвищення якості знань, поведінки, пропусків занять без поважних причин та інше.

Адміністрація ліцею висловлює подяку батькам за участь у заході.

/Files/images/IMG_20181130_111120367.jpg/Files/images/IMG_20181130_110933448.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 75

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.