Ліцей відзначено у Х Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти"

14 березня 2019 року розпочалась надзвичайно важлива подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми у модернізації галузі освіти, чисельністю учасників та міжнародним представництвом є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту, вже традиційно, також взяв активну участь у виставці, підсумувавши основні досягнення у освітньо-науковій, організаційно-виховній роботі, міжнародній діяльності та гідно представивши себе на цьому яскравому заході.

Отже маємо такі відзнаки:

- у складі Асоціації державних закладів профтехосвіти України залізничного напрямку у номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів» нагороджені золотою медаллю;

- у номінації «STEM-навчання як освітній ресурс ХХІ століття» ліцей відзначено срібною медаллю.

Щиро вітаємо усіх учасників та призерів Х Міжнародної виставки та дякуємо усім нашим педагогічним працівникам, які долучилися до створення та оформлення робіт. Бажаємо подальших успіхів!

/Files/images/IMG-44df9a902f0f0807751194e5996dd5ca-V.jpg/Files/images/IMG-2af0f86ead0b840fc5455faa73ee4d33-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 443

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.