Взяли участь у конкурсі юних істориків "Лелека"

Учні Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту взяли участь у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека». Конкурс організувала викладач історії Ангеліна Миколаївна Бурлака.

Мета конкурсу – популяризація історичних знань серед учнівської молоді для пізнання власної історії в контексті загальносвітової; активізація та актуалізація вивчення історії у навчальних закладах; підвищення рівня знань з історії; розвиток дослідницьких здібностей учнів; патріотичне виховання учнів та формування у них історичної пам’яті; популяризація ідей конкурсу серед учнівської молоді в інших державах.

Завдання, що приходять від організаторів, учні виконують у навчальному закладі протягом 1 години. Результати стануть відомі в кінці травня.

Виконуючи завдання, учні продемонстрували не лише теоретичні знання, але і вміння порівнювати події вітчизняної та всесвітньої історії, впізнавати назви та зміст документів певного історичного періоду, вказувати авторів за відповідними цитатами з їх відомих праць тощо. Кожен варіант містить 30 різнорівневих завдань.

Кiлькiсть переглядiв: 529

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.