Торгівля людьми - актуальна проблема сучасності

Торгівля людьми – одна за найбільших актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей.

Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав, поширення стереотипів та інше. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства, про цю серйозну проблему як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості.

З метою донести до учнів інформацію про торгівлю людьми, зовнішні та внутрішні причини виникнення даної проблеми; про те, які права порушуються в ситуації торгівлі людьми, як захистити себе від шахрайства та не потрапити до рук торгівців людьми, сформувати в молоді навички безпечної поведінки, обачності та спостережливості вихователі гуртожитку Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту 20 березня 2019 р. у рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» організували відкриту лекцію для учнів з директором Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги Анатолієм Хоміком.

Анатолієм Миколайовичем було акцентовано увагу учнів на проблемі торгівлі людьми, а також поінформовано їх про ризики нелегальної міграції, дав корисні поради, як не потрапити до рук торговців людьми та як діяти, якщо все ж таки така ситуація трапилася. А також з учнями було організовано коментований перегляд фільму «Життя на продаж».

Ми вдячні за цікавий діалог та надану важливу інформацію.

/Files/images/IMG-73a3f9a3ccc5e346dcfcee78438c6c23-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 365

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.