Вода - це життя

Всесвітній день води, дата якого припадає на 22 березня, святкує вся планета. Головне завдання цього дня – нагадати всім людям на планеті про величезну важливість водних ресурсів для підтримання життя на Землі, а також привернути уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

Вода – це основа життя, а якість життя великою мірою залежить від якості води. Вода високої якості підтримує здоров’я еко­систем, отже, сприяє зміцненню здоров’я людей.

Саме тому, з метою інформування молоді про необхідність шанобливого ставлення до води та нагадати про надзвичайну важливість води для суспільства в цілому у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту протягом тижня було проведено такі заходи:

- у всіх навчальних групах проведено екологічну годину «Вода це життя, а чиста вода – основа здоров’я»;

- на заняттях з природничих дисциплін відбувалися розгадування загадок, кросвордів, пригадування приказок про воду;

- учні готували плакати та реферати про важливість води;

- організовано перегляд відео на екологічну тематику.

Відзначення Дня води дає можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства, це привід нагадати всім про необхідність дбайливого ставлення до води. Слід пам’ятати, що знищити завжди легко, а відродити не завжди можливо. Тож давайте усвідомимо, що без зміни нашого особистого ставлення до навколишнього середовища, жодні закони чи природоохоронні заходи не зможуть змінити ситуацію на краще.

/Files/images/IMG-e4d999ac6f9f05eb77ecfb533f2e5228-V.jpg/Files/images/IMG-33a4e4d31f76587db9007df79716a4ef-V.jpg/Files/images/IMG-12dd30732ed8ac49c2e819e7937cfcff-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 590

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.