Вітаємо з успішним етапом атестації!

Професійна кар’єра є складовою життєвої стратегії педагога. Вона ґрунтується на особистісному зростанні, предметному й успішному самовдосконаленні, пов’язана з наполегливою працею, супроводжується зростанням життєвого і професійного успіху, любов’ю вихованців.

З метою стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, зростання їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи в ліцеї відбуваються заходи з атестації педагогічних працівників. 27 березня у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.

Відкритість і гласність перебігу атестації сприяла створенню товариських стосунків у педагогічному колективі та є потужним мотивом фахового й особистісного зростання кожного педагогічного працівника.

Досконало вивчивши результати діяльності педагогів за міжатестаційний період, ознайомившись із системою їх роботи та отримавши вичерпні відповіді на запитання, члени комісії прийняли рішення про відповідність займаній посаді та встановлення чи підтвердження кваліфікаційних категорій. Крім членів атестаційної комісії у засіданні взяла участь методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області Євдокія Горбан.

У цьому навчальному році у закладі атестувалося 5 педагогічних працівників: 2 викладачі спецдисциплін, 1 майстер виробничого навчання, викладач хімії та біології та вихователь гуртожитку.

Кiлькiсть переглядiв: 545

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.