Відбулася поетапна атестація

Із впровадженням нових сучасних технологій у сфері будівництва, надзвичайно важливо знаходитись на хвилі інновацій в санітарно-технічній освіті. Професія монтажника санітарно-технічних систем та устаткування надзвичайно важлива в умовах переходу на індивідуальне опалення приміщень.

Сьогодні, 29 березня 2019 року на базі Навчально-практичного центру монтажників санітарно-технічних систем та устаткування у Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту відбулася поетапна кваліфікаційна атестація з професії: «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Під час атестації учні виконували практичні роботи з монтажу труб та встановлення біде, унітазу, умивальника, змішувача на душ, а також виконували роботи по заміні ребер на радіаторі опалення. Як відзначив голова атестаційної комісії Дмитро Іванович Яковичук обладнання навчально-практичного центру дозволяє якісно виконати вищевказані роботи і всі учні підтвердили навики та знання для присвоєння третього кваліфікаційного розряду з професії: «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

/Files/images/20190329_092215.jpg/Files/images/20190329_102923.jpg/Files/images/20190329_092130.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 620

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.