Щорічною традицією в Чернівецькому професійному ліцеї залізничного транспорту стало проведення свята - посвяти в ліцеїсти. От і цього року, не порушуючи давніх звичаїв відбулося традиційне дійство.

На свято було запрошено приватного підприємця, коваля-електрозварника, випускника нашого училища Мосензова Олександра, який розповів про особливості професії коваля.

Програма вечору була дуже насиченою. Кожна група старанно підготувалася до проведення вечора. В програмі свята було підготовлено домашнє завдання: 1) емблема; 2) девіз; 3) візитка; 4) номер художньої самодіяльності. Після цього були проведені конкурси: "Актори", "Ерудит".

Першокурсники прийняли урочисту присягу на вірність ліцейським традиціям, нести почесне звання ліцеїста, ніде і ніколи не зганьбити честь рідного ліцею.

Ця подія в житті кожного підлітка дуже важлива, адже вибір майбутньої професії учні роблять самостійно. Наш навчальний заклад випускає успішних людей, адже горде звання ліцеїста не аби як підіймає самооцінку учня та дозволяє не боятися майбутніх життєвих перешкод.

/Files/images/P9280613.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 975

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.