Знання - які необхідні у сучасному житті

26 березня 2018 р. начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Управління ДСНС України у Чернівецькій області Затварницький Вадим Петрович спільно із працівниками Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели пізнавально-просвітницьку лекцію для учнів Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту на тему: «Правила пожежної безпеки. Евакуація. Первинні засоби пожежогасіння. Отруєння чадним газом, опіки».

Учням у цікавій та доступній формі розповіли про причини виникнення пожеж та складності, які виникають при їх гасінні. Зокрема, нагадали про правила тактичних дій у разі виникнення надзвичайної ситуації та про способи інформування у разі небезпеки. Особливу увагу рятувальники звернули на правила поведінки у побуті та правила експлуатації електроприладів.

Волонтери Червоного Хреста провели практичні заняття за темою ”Навчання населення навичкам першої долікарської допомоги”. Практична демонстрація на манекені штучного дихання та зовнішнього масажу серця викликала зацікавленість у учнів, що долучилися до цього процесу.

Цінність подібних заходів полягає не лише в обміні необхідною інформацією з правил безпеки життєдіяльності, вчить запобігати лиху, правильно діяти у небезпеці, а й дозволяє зробити перебування у навчальних закладах безпечним.

/Files/images/IMG-ee7816c2a9dcc7396007f6d625e6d3af-V.jpg/Files/images/IMG-77f887412412180d3f93bd99356f2252-V.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 122

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.