• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші новини
  • Відбувся ІІ етап конкурсу фахової майстерності з професії "Електрозварник ручного зварювання"

Відбувся ІІ етап конкурсу фахової майстерності з професії "Електрозварник ручного зварювання"

2018-05-04

/Files/images/20180504_143947.jpg

З метою виявлення, розповсюдження та впровадження передових прийомів і методів праці, сучасних технологій, підвищення рівня теоретичної та професійної підготовки, інтересу учнів до професії, розвитку їх творчої активності та популяризації робітничих професій серед молоді 4 травня 2018 року на базі Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту було проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії: «Електрозварник ручного зварювання»

У конкурсі взяли участь переможці І етапу конкурсу. Свої навчальні заклади представляли кращі учні Вищого професійного училища №24 м. Заставна, Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу, Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту, Чернівецького професійного будівельного ліцею та Чернівецького професійного машинобудівного ліцею.

Умовами конкурсу було передбачено виконання завдань теоретичного та практичного туру. Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері, а під час практичного туру учні виконували електродугове зварювання конструкції, що працює під тиском.

Обладнання для проведення практичного етапу люб’язно надав керівник стрийського філіалу ТОВ «Фроніус Україна» Юрій Талабко. Представник фірми Назар Софійчук проінструктував учасників конкурсу стосовно можливостей обладнання, його роботи, а також допоміг кожному учаснику налаштувати апарати на необхідні режими зварювання.

Роботу конкурсантів оцінювало висококваліфіковане журі, головою якого був начальник технічного відділу ВАТ "Карпати" Богдан Злонкевич. Готові вироби журі оцінювало за допомогою стиснутого повітря та візуальним оглядом. Максимальна кількість балів на практичний та теоретичний тур склало 170 балів. За результатами оцінювання було визначено переможців конкурсу:

І місце — Ілля Прокопець, учень Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту (з результатом 124,5 балів);

ІІ місце — Микола Нагорняк, учень Чернівецького професійного машинобудівного ліцею (з результатом 123 бали);

ІІІ місце — Георгій Рендук, учень Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу (з результатом 112,5 балів);

Дипломами за участь було відзначено учня Вищого професійного училища №24 м. Заставна Степана Духа та учня Чернівецького професійного будівельного ліцею Тараса Косовця.

Всі учні та члени журі отримали подарунки від ТОВ Фроніус Україна.

Вітаємо переможця та всіх учасників і бажаємо подальших перемог!

Фотозвіт

Кiлькiсть переглядiв: 97

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Листопад 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930